Lorem ipsum бол седат Амет, consectetur adipisicing Елит, сед се eiusmod tempor incididunt ут labore et Долоре magna aliqua. Ut Enim реклама човече veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Основана во март 2009 година, Chinlee Shining (Shijiazhuang) ко., Ltd е приватна индустрија и трговија претпријатие интеграција на козметика и нега на кожата производи, обезбедување на топ-of-the-линија и средината-of-the-линија и ниско на -на-линија шминка / козметика, производи за нега на кожата за секој пол, возраст, како што се лицето маски, бања соли, чиста хијалуронска киселина, вода светлина игла, тонер, лосион, крема, шминка алатки, итн, и ужива висок ре клиенти од домашни и странски сите високо позитивни во врска со нашите производи со висок квалитет и поволни цени.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • сертификат сол бања 1
  • сертификат
  • сертификат ФДУ
  • сертификат IOS